Wizytówka firmy Auto Złomowanie Warszawa

 

Złomowanie pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Masz zepsuty czy uszkodzony samochód w Warszawie i jej okolicach? Zadzwoń do nas – pomożemy Ci z jego zezłomowaniem. Nasza oferta to: szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania, szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy, traktujemy indywidualnie każdego klienta, dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny, auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

Dane firmy:

Nazwa:Auto Złomowanie Warszawa
Miasto:- -
Adres:-
NIP:-
REGON:-

 

Z oferty:
Złomowanie i kasacja pojazdów Warszawa -Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem uszkodzonych i powypadkowych samochodów oraz ich kasacją i złomowaniem.
Stacja demontażu pojazdów Warszawa -Autoryzowana stacja demontażu samochodów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.
Skup samochodów Warszawa -Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.

 

Szczegóły

Branża:Złomowanie
Typ:Spółka

 

Informacje kontaktowe

Strona WWW:https://autozlomowanie.warszawa.pl
e-mail:e25 bdb0 r6e2 af7 k
Telefon:brak

 

Portale społęcznościowe

6 Db0 a1 n49 ee66 d0 me82 ad0 j3f ąed 41 c6b h088 a79a r3d0 ace k59f t56 e7b r poglądowy, 6 ae42 k5a tcf0 ucd7 ad lf nb o5e ś9 ć4 9e6 d1 a564 ne8c y97 c5 h73a 99 s25 p62 rbc1 ad we7 da ź w bazie CEIDG

 

Szukaj...
Kurs rubel rosyjski

z dnia 2021-03-05

1 RUB = 0.0514 PLN

Postępuj tak, abyś człowieczeństwo tak w swojej osobie, jak też w osobie każdego innego używał zawsze jako celu, nigdy jako środka.

Immanuel Kant
dlaspedytora.pl

Niedrogie ubezpieczenia z reguły pojawiają się w przypadku oryginalnych korporacji ubezpieczen...

Zobacz
Tagi
Firmowe wizytówki onlinekatalogowyforumPrzedsiębiorstwoFirmowe wizytówki