Wizytówka firmy Auto Złomowanie Warszawa

 

Złomowanie pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Masz zepsuty czy uszkodzony samochód w Warszawie i jej okolicach? Zadzwoń do nas – pomożemy Ci z jego zezłomowaniem. Nasza oferta to: szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania, szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy, traktujemy indywidualnie każdego klienta, dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny, auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

Dane firmy:

Nazwa:Auto Złomowanie Warszawa
Miasto:- -
Adres:-
NIP:-
REGON:-

 

Z oferty:
Złomowanie i kasacja pojazdów Warszawa -Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem uszkodzonych i powypadkowych samochodów oraz ich kasacją i złomowaniem.
Stacja demontażu pojazdów Warszawa -Autoryzowana stacja demontażu samochodów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.
Skup samochodów Warszawa -Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.

 

Szczegóły

Branża:Złomowanie
Typ:Spółka

 

Informacje kontaktowe

Strona WWW:https://autozlomowanie.warszawa.pl
e-mail:3 bdcc r7 a024 k
Telefon:brak

 

Portale społęcznościowe

1 D0 aa3 n6 e3d 4d m2 a1 j5 ą0 841 cfce h26 a9 r2 a8e2 k5 t1 e1 r poglądowy, 1 a7 k18 t1 u4 a4 l6fd n6e2 o846 ś1 ć1ac 228 d0a a0 nc6 y632 cdd he2f 57 sc p8a0 r61 a57b w5 d5 ź w bazie CEIDG